عضویت ورود

عکس های امید صالحی در گالری راه ابریشم ۲

عکس های امید صالحی در  گالری راه ابریشم ۲

عکس های امید صالحی در  گالری راه ابریشم ۲

 «اینجا، من دو اسم دارم»  عنوان نمایشگاهی است از عکسهای امید صالحیُ که از روز جمعه اول دی‌ماه در گالری راه ابریشم - پارک لاله گشایش یافته است.

  در بیانیه این نمایشگاه آمده است: «عکاسی برای من همیشه رسانه‌ای بوده است که از طریق آن با مردم رابطه برقرار کرده‌ام و کوشیده‌ام محیط اطرافم را درک کنم. پس شگفت‌آور نیست که عکاسی نقش مهمی در مستند کردن سفرم (مهاجرت) داشته است. سفری پر از شگفتی و درس‌هایی که آموختم. سخت‌ترین کار‌ها تغییر عادت‌ها بود و شیرین‌ترین آن‌ها٫ آزادی بیان هر آن‌چه که به ذهنم خطور می‌کرد و یا احساس می‌کردم.»

  امید صالحی متولد ۱۳۵۱ در شیراز و دانش‌آموختهٔ رشتهٔ گرافیک از دانشگاه شهید رجایی تهران و رشتهٔ عکاسی از کالج ارتباطات لندن (LCCاست. وی در زمینهٔ عکاسی مستند اجتماعی و عکاسی خبری برای روزنامه‌ها و آژانس‌های خبری فعالیت‌های زیادی داشته است و در کارنامه حرفه ای او شرکت در چندین نمایشگاه معتبر در داخل و خارج کشور و کسب چندین جایزه داخلی به چشم می‌خورد.

  این نمایشگاه تا ۲۵ دی‌ماه هر روز به غیر از  روزهای شنبه‌‌ و تعطیلات عمومی درگالری راه ابریشم به نشانی: بلوار کشاورز، بین خیابان وصال و قدس، شماره ۲۱۰، ساختمان تکنوآجر ادامه دارد.
 

نویسنده : پریسا رحیمی

نظرات (0)