عضویت ورود

ایلفورد تولید دو دوربین یکبار مصرف سیاه و سفید جدید را اعلام کرد

ایلفورد تولید دو دوربین یکبار مصرف سیاه و سفید جدید را اعلام کرد
در حالی که بقیۀ جهان دوربین‌های یک‌بار مصرف را به انبار کالاهای قراضه سپرده‏‌اند، ایلفورد تولید دو مدل جدید را اعلام کرده است. 
این دو دوربین با فیلم‌هایی بارگذاری شده‌اند که نیاز به پردازش‌های مختلف دارند. مدل Ilford XP2 Super Single Use Camera را می‌توان با استفاده از داروی نگاتیو رنگی C41 ظاهر کرد، بنابراین می‌توان آن را برای سهولت استفاده به هر لابراتواری سپرد برد که هنوز ظهور فیلم را انجام می‌دهد. اگر دست‌رسی به لابراتوار عکاسی مناسب و معقول در نزدیکی خود دارید، مدل Ilford HP5 Plus Single Use Camera نیز وجود دارد که نیاز به دسترسی به امکانات ظهور استاندارد سیاه و سفید دارد.
قرار است هر دو دوربین در انگلستان عرضه شوند و نمی‌دانیم که در ایالات متحده آمریکا هم عرضه می‌شوند یا خیر. قیمت هر یک از آن‌ها ۸.۹۹ پوند برای ۲۷بار نوردهی است. هم‌چنین نسخۀ پیش پرداخت شده HP5 به قیمت ۱۴.۹۹ پوند نیز وجود دارد که همراه آن یک پاکت پیش پرداخت شده، برای ارسال مستقیم فیلم به لابراتوار ایلفورد است، جایی که فیلم ظاهر و در قطع به صورت ۱۵در ۱۰ سانتی‌متر چاپ شده و برای مشتری باز پس فرستاده می‌شود.

ظاهراً شرکت ایلفورد کاملاً متعهد به حفظ عکاسی آنالوگ با انواع روش‌های فوق‌العاده است. جدیدترین محصولات ایلفورد در دنیای تمام شدۀ دوربین‌های یک‌بار مصرف است --  دو مدل جدید سیاه‌وسفید که با فیلمی با حساسیت  ISO ۴۰۰ عکس می‌گیرند.


نظرات (0)